Dabing.cz Dabing.cz

Databáze hlasů

Databáze hlasů Vám umožní online poslech hlasů vybraných profesionálních i amatérských dabérů a rychle tak dohledat vhodný hlas pro Váš záměr. Mezi našimi interprety jsou i známí čeští herci. Naše databáze se zdaleka neomezuje jen na české hlasy – najdete v ní hlasy všech hlavních evropských jazyků i mnoha dalších.

Uživatelé mají možnost hlasy třídit a vyhledávat pomocí jazykových a hlasových vlastností dabérů, poslechnout si ukázky a následně vybraný hlas poptat, to vše bez jakékoliv registrace. Pokud máte speciální požadavky, třeba na hlas konkrétního českého herce či herečky, stačí nám napsat a my uděláme vše pro to, abyste dostali hlas podle svých představ.

Našim klientům nabízíme využití hlasů a nákup licence pro jakékoliv užití. Nejčastěji se jedná o využití při tvorbě reklamních spotů, hlášek pro call centra, lokalizace DVD a realizaci audio-video dokumentů a multimediálních prezentací.

Databáze hlasů.cz s vzorky hlasů

Přidejte svůj hlas do naší databáze!

Naše databanka Vám pomůže zviditelnit se v dabingu, reklamě v rozhlase nebo jiných médiích. Přidejte i svůj hlas! Je to jednoduché a vzorek Vašeho hlasu tak budou mít k dispozici reklamní agentury, producenti a další návštěvníci našeho portálu. Jak na to se dozvíte na příslušné stránce webu Databáze hlasů.

 

Napište nám

Potřebujete nahrát zvuk k vašemu videu? Nadabovat video pro české publikum? Napište nám?

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?