Dabing.cz Dabing.cz

Reference

Mynd SK – video spot

Společnost Mynd SK si na našem webovém portálu vybrala 2 dětské dabéry. Dabéři namluvili hlášky do video spotu. Video spot je o zdravé tyčince pro děti Fit Kid.

Více informací

eWay – hlášky do telefonní ústředny

Pro společnost eWay jsme nechali nahrát hlášky do telefonní ústředny. Společnost eWay si vybrala dabéra z našeho webového portálu www.databaze-hlasu.cz.

Více informací

Hlášky do telefonní ústředny PERFECT ZONE

Pro společnost perfect zone jsme nechali nahrát, naším profesionálním dabérem, hlášky do jejich telefonní ústředny.

Více informací

IVR hlášky pro Polycasa

Pro telefonní ústřednu společnosti Polycasa jsme nechali nahrát IVR hlášky. Dabérka byla vybrána na našem webovém portálu www.databaze-hlasu.cz.

Více informací

Kuponer

Na našem webovém portálu www.databaze-hlasu.cz jsme vybrali profesionálního dabéra pro Kuponer. Nahrávky se po té použili do propagačního videa firmy Kuponer.

Více informací

IVR hlášky pro STUDIO51

Pro Studio51 jsme nahráli IVR hlášky do telefonní ústředny. profesionální dabér byl vbrán na našem webovém portálu www.databaze-hlasu.cz.

Více informací

Hlášky do telefonní ústředny Rohlik.cz

Z naší databáze www.databaze-hlasu.cz byla vybraná profesionální dabérka, která nemluvila uvítací hlášky pro telefonní ústřednu firmy Rohlik.cz Poslechněte si ukázku: https://dabing.cz/wp-content/uploads/2017/08/CZMI_ROHLIK.CZ_4.wav…

Více informací

Uvítací hlášky pro výstavu potravin

Hlášky namluvil profesionální herec pan Přeučil, který je na naší webové stránce www.databaze-hlasu.cz. Hlášky byly použiti na výstavě potravin, která se koná každý rok. Zákázka byla zhotovena pro…

Více informací

Napište nám

Potřebujete nahrát zvuk k vašemu videu? Nadabovat video pro české publikum? Napište nám?

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?